Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Siti Zakirah binti Mohd Noor Penolong Pengarah 2 Unit Akaun 03-2050 8181 03-2694 4639 zakirah@mod.gov.my
Puan Che Noremy Binti Che Hasan Pembantu Akauntan Unit Akaun 03-2050 8080 03-2694 4639 noremy@mod.gov.my
Puan Sufiah binti Sulaiman Penolong Pengarah 6 Unit Akaun 03-2050 8155 03-2694 4639 sufiah@mod.gov.my
Puan Norsyazwana binti Adnan Penolong Akauntan W29(KUP) Unit Akaun 03-20508168 03-26944639 norsyazwana@mod.gov.my

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Mej Jen Dato’ Dzulkarnain bin Ahmad Ketua Pengarah Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8001 03-2691 7561 dzulkarnain@mod.gov.my
Encik Azizul Amri bin Ahmad Pembantu Operasi Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 azizulamri@mod.gov.my
Lt Abdul Wahid bin Muhammad Sabri ADC Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 -@mod.gov.my
Puan Zaiton binti Abdullah Setiausaha Pejabat Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 zaiton.abdullah@mod.gov.my

Bhg Khidmat Pengurusan

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Mej. Ardi bin Mat Zain Ketua Unit Unit Komunikasi Korporat 03-2050 8049 03-2691 7564 ardi.matzain@mod.gov.my
Puan Maria Binti Che Mat @ Muhammad Nawi Timbalan Ketua Unit Unit Komunikasi Korporat 0320508196 0326917564 maria@mod.gov.my
Encik Mohd Faris bin Jamaluddin Pembantu Tadbir Unit Komunikasi Korporat 03-2050 8053 03-2691 7564 faris@mod.gov.my
Puan Aziha Binti Mohd Isa Pemb.Perpustakaan Unit Komunikasi Korporat 03-2050 8013 03-2691 7564 aziha@mod.gov.my
BDR Muhammad Annasrul Haafeez bin Mat Nor Kerani Unit Komunikasi Korporat 03-20508186 03-2691 7564
Cik Nurul Zuraika binti Zainal Abidin Pembantu Tadbir Unit Komunikasi Korporat 03-20508086 03-2691 7564
Kpl Fairul Rashid bin Pakhru Razi Kerani Unit Komunikasi Korporat 03-20508186 03-2691 7564

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Cik Nur Aliza binti Mokhtar Pembantu Tadbir Unit Faedah Perkhidmatan dan Hilang Upaya 03-20508129 03-26984850 nuraliza@mod.gov.my
En. Aminul Qadri bin Ruslan Pembantu Tadbir Unit Faedah Perkhidmatan dan Hilang Upaya 03-20508129 03-26984850 aminul@mod.gov.my
Puan Norazwa binti Ahmad Pembantu Tadbir Unit Faedah Perkhidmatan dan Hilang Upaya 03-20508129 03-26984850 norazwa@mod.gov.my
Cik Noor Haslina Bt Hassan Pembantu Tadbir Unit Faedah Perkhidmatan dan Hilang Upaya 03-20508111 03-26984850 haslina.hasan@mod.gov.my
Puan Norazilah binti Awang Pembantu Tadbir Unit Faedah Perkhidmatan dan Hilang Upaya 03-20508129 03-26984850 norazilah@mod.gov.my