Logo JHEV

Bhg Pencen

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Pn Norazwa Bt Ahmad Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Perkhidmatan 03-2050 8050 03-2698 4850 norazwaahmad@mod.gov.my
Puan Fadzila Binti Yaakob Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Perkhidmatan 03-2050 8129 03-2698 4850 fadzila@mod.gov.my
Puan Nor Laila Binti Kimi Pembantu Tadbir N19 Unit Pencen Perkhidmatan 03-2050 8078 03-2698 4850 norlaila.kimi@mod.gov.my
Kpl Kosong Kerani ZA4 Unit Pencen Perkhidmatan 03-2050 8119 03-2698 4850 -@mod.gov.my
PW II Haryati Binti Hamdani Penyelia Unit Pencen Perkhidmatan 03-2050 8119 03-2698 4850 haryati@mod.gov.my
Lkpl Nur Fatiha Bt Abd Ghani Kerani ZA4 Unit Pencen Perkhidmatan 03-2050 8129 03-2698 4850 -@mod.gov.my
Puan Norhazika Bt Mohamad Nordin Pembantu Tadbir N17 Unit Pencen Perkhidmatan 03-2050 8129 03-2698 4850 norhazika@mod.gov.my

Bhg Kewangan dan Akaun

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Puan Norsuzaini binti Mohd Sarif Pembantu Akauntan Unit Akaun 03-2050 8080 03-2694 4639 norsuzaini@mod.gov.my
Puan Che Noremy Binti Che Hasan Pembantu Akauntan Unit Akaun 03-2050 8080 03-2694 4639 noremy@mod.gov.my
Encik Romie Bin Kasman PP2 (BKA) Unit Akaun 03-2050 8181 03-2694 4639 romie@mod.gov.my

Jabatan Hal Ehwal Veteran ATM

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Mej. Jen. Dato' Mohamad Khir Bin Abdullah Ketua Pengarah Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8001 03-2691 7561 khir@mod.gov.my
Kpl Mustafa bin Che Mat Aroff Tugas Am Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 -@mod.gov.my
Kpl Mohd Radzuan bin Mat Rashid Pemandu KP Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 -@mod.gov.my
Kpl Mohamad Hisham bin Che Hat Pemandu KP Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 -@mod.gov.my
Encik Azizul Amri bin Ahmad Pembantu Operasi Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 azizulamri@mod.gov.my
Kapt Nazrul Fazrie bin Noor Nasruddin ADC Pejabat Ketua Pengarah 03-2050 8002 03-2691 7561 -@mod.gov.my

Bhg Khidmat Pengurusan

Untuk penghantaran emel kepada pegawai-pegawai JHEV, alamatkan kepada pegawai berkenaan (rujuk ruangan Emel) diikuti dengan @mod.gov.my

Nama Jawatan Bahagian/Cawangan Telefon Faks Emel
Mej Pandi A/K Sman Ketua Unit Unit Komunikasi Korporat 03-2050 8173 03-2691 7546 pandi@mod.gov.my
Puan Maria Binti Che Mat @ Muhammad Nawi Timbalan Ketua Unit Unit Komunikasi Korporat 0320508196 0326917564 maria@mod.gov.my
Encik Mohd Faris bin Jamaluddin Pembantu Tadbir Unit Komunikasi Korporat 03-2050 8053 03-2691 7564 faris@mod.gov.my
Puan Aziha Binti Mohd Isa Pemb.Perpustakaan Unit Komunikasi Korporat 03-2050 8013 03-2691 7564 aziha@mod.gov.my